Opinie gości

Dodaj swoj wpis do Ksiegi Gosci
(50)
1 2 3 4 5
(30) Marta

Wspaniałe miejsce, warunki bardzo dobre: duże pole namiotowe, dwa miejsca na ognisko/grilla, łazienka z prysznicami, wc i ciepłą wodą, kuchenka gazowa, boisko do gry w siatkówkę. Jednak największym atutem tego miejsca są gospodarze - przesympatyczni, pomocni, na każdą prośbę reagujący uśmiechem i odpowiedzią, że oczywiście :)

(29) Netto Sp. z o.o.

Zorganizowana w tym Gospodarstwie impreza integracyjna na długo pozostanie we wspomnieniach naszych pracowników. Malownicza okolica, trasa spływu oraz życzliwość i otwartość gospodarzy to wszystko sprawiło że nie raz będziemy chcieli wrócić. :)

Jeszcze raz dziękujemy za gościnę NETTO Sp. z o.o.

(28) Darek

Miejsce wprost magiczne, przeurocze, dzien na wodzie z dala od siedzib ludzkich dobrze robi na psychike. Jutro jade ponownie popływać

(27) Marta
8 maj 2012

Miejsce położone malowniczo z widokiem na krętą Wkrę, bociany i wyjątkowe w Polsce mazowieckie łąki.
Państwo Gospodarze niezwykle życzliwi, organizacja spływu bardzo dobra. Biesiadowanie przy ognisku na wysokim brzegu Wkry z widokiem na rzekę-niezapomniane! Polecamy!


(26) Gliwicki Klub Filmowy WROTA
url 

Przyjechaliśmy do gospodarzy gdyż szukaliśmy spokojnego miejsca na bazę do wyjazdów w plenery. Realizowaliśmy film z osobami niepełnosprawnymi. 6 dni nocowaliśmy pod namiotami i w domku u gospodarzy. Doskonałe warunki na relaks bo jest cicho, piękne tereny dla oka i zapachy przyrody w tym warto pooglądać niebo nocą, takiej ilości gwiazd nie widziałem jeszcze nigdzie. Wyjeżdżaliśmy rano na plenery obok a także kręciliśmy na miejscu za dnia w nocy. CO wieczór mieliśmy ognisko i kiełbaski z grilla. Doskonałe miejsce na wyjazdy w ekipie i w samotności. Kupiliśmy miód od gospodarzy kilkanaście słoików, polecam. Warunki pod każdym względem nam odpowiadały, przestrzeń, drewniany wiaty, stoliki, grille, a nawet kociaki. Czy wrócimy tam, z pewnością tak. Sama rzeka to coś wspaniałego, czysta, twardy piasek, bardzo rozbudowana, liczne zakręty i też dłuższe, proste odcinki, widoki i ludzie. Gospodarze są bardzo serdeczni i uczynni. POLECAM POLECAM

(25) Jarek

Sobota 27 sierpnia, ponad 30 stopni w cieniu, kajaki, rześka (około 20 stopni), czysta, piaszczysta rzeka, odludzie.
Emocje związane z powyższym - proszę sobie dopisać.
Organizacja wzorowa.
Początkowe odcinki spływu najlepsze do wychodzenia z kajaków i kąpieli, także dla kobiet i dzieci (płytko i twardy piasek).


(24) anna

Byliśmy tu na 2-dniowym spływie w lipcu.Pięknie połozone miejsce i mimo złej pogody zauroczyło nas.Było nas 41 osób .Prawie wszyscy spaliśmy na polu namiotowym i tylko nieliczni u gospodarzy w agroturystyce.Przemili gospodarze ,bardzo serdeczni i uczynni.Doskonale poradzili sobie z tak dużą grupą.Nie było żadnych problemów z transportem nas i kajaków.Fajne,zadaszone wiaty na terenie ,gdzie można schować się przed deszczem a nawet potańczyć/jest nagośnienie/.Bardzo smaczne jedzenie.Miejsce godne polecenia.My napewno jeszcze tam wrócimy.

(23) Anna
25 lipiec 2011

Byliśmy na spływie 2-dniowym.Mimo ,że pogoda pierwszego dnia nam nie dopisała ,to spływ był udany.Rzeka bardzo ładna i dośc łatwa.Gospodarze bardzo mili i życzliwie nastawieni do ludzi.Świetnie sobie poradzili z tak ogromą grupą jaką byliśmy /41 osób/.Dobrze zorganizowani nie mieli najmniejszych problemów z przewiezieniem takiej iości kajaków i osób.Jedzenie przepyszne i w dużych ilościach.Słowem wszystko super.Jesteśmy pod bardzo dużym wrażeniem.

(22) Marcel
13 lipiec 2011

Bardzo polecam , było fajnie , super przygoda

(21) Jarek
13 lipiec 2011
url 

Polecam. W czerwcu miałem okazje płynąć kajakiem po Wkrze.Bardzo ciekawa forma spędzenia czasu. W ciagu dwóch dni przepłynąłem z synem ok. 30 km.
Organizacja pobytu bardzo dobra, gospodarze mili , pomocni i odpowiedzialni. Atmosfera doskonała , wszystko bardzo dobrze zorganizowane, pełna informacja dotyczaca trasy.
Wszystko osobiście sprawdziłem .


 Imię *
 Email
 WWW
 Tekst *
* Obowiązkowy