Opinie gości

Dodaj swoj wpis do Ksiegi Gosci
(51)
1 2 3 4 5 6
>
(51) Rafał
22 czerwiec 2020
url 

Świetna sprawa, polecam i pozdrawiam!

(50) Piotr

Super miejsce zarówno w lecie (to możemy sobie wyobrazić) jak i późną jesienią. Byliśmy pod koniec października. 17 motocyklistów, 13 junaków (jak ktoś nie słyszał to są to wspaniałe polskie motocykle z lat 50'tych i 60'tych XX wieku). Gospodarze niezwykle sympatyczni. Lokalizacja zacna, infrastruktura taka, że lepiej nie trzeba. Dziękujemy serdecznie.
PiotrC

PS Tu relacja z pobytu:
http://www.otostrona.pl/piotrc/index.php?p=1_242

(49) Tomek

Planowaliśmy wielorodzinny 4-dniowy spływ w okresie Bożego Ciała z dużym udziałem małych dzieci. Dlatego chcieliśmy płynąć kajakami bez bagażu nocując w jednym miejscu w rozbitych na początku spływu namiotach. Pomysł z codziennym nocowaniem w jednym miejscu i przerzucaniem kajaków na codziennie nowe odcinki rzeki dzięki gospodarzom w pełni się udał. Miejsce biwakowe u gospodarzy okazało się bardzo czyste, zadbane, spokojne, ciche i urokliwe, z pięknym widokiem na zakole rzeki. Pole namiotowe to duży teren przy rzece świetnie przygotowany (zadaszenia na wiele osób, konstrukcje drewniane do zabaw dla dzieci, podłączenie do prądu, miejsce na ognisko, sanitariaty). Z uwagi na wielkość terenu może tam przebywać kilka grup spływowych wzajemnie sobie nie przeszkadzając. Gospodarze mili, wczuwający się w potrzeby gości, świetna szybka obsługa kajakowa. Miejsce w Bieżanach na zorganizowanie spływu godne polecenia, o którym myśli się bardzo pozytywnie i chciałoby się tam jeszcze raz wrócić.

(48) Jacek
29 lipiec 2016

Zapisałem telefonicznie całą rodzinkę 4 kajaki 2 osobowe na ~ 3 godzinny spływ i szczerze polecam. Nawet jak to w naszym przypadku po pracy, ok. 16-17tej jest to wspaniały pomysł na aktywny wypoczynek. Do tego super podejście gospodarzy, aż chce się wracać. Bardzo, bardzo polecam!!!

(47) katerina woj
14 lipiec 2016
url 

Jestem bardzo zadowolona z fajnego i aktywnego odpoczynku. Dziękuję Wam i życzę dalszego rozwijania się :)

(46) Dorota
24 czerwiec 2016

Cudowne miejsce. Niesamowite pole namiotowe połozone nad Wkrą przy gospodarstwie. Wspaniała obsługa przemiłych gospodarzy.

(45) Marek

Cudowne miejsce ze wspaniałą obsługą. Cytując gospodarza: "miejsce wciąż nie odkryte". Jeśli o mnie chodzi niech takie pozostanie jak najdłużej.
Marek & Renata

(44) Paulina

Rzeka Wkra oczarowała nas swoim urokiem i pieknem jej roślinności!!!
Miejsce biwakowe czyściutkie i zadbane,a dookoła cisza i spokój!
Gospodarze bardzo sympatyczn i ciasto śliwkowe Gospodyni pycha:)
GORĄCO POLECAMY i zapewne wrócimy.


(43) Zuzanna
16 lipiec 2015

Super warunki i atmosfera! Gorąco polecam! :)

(42) Cezary
1 lipiec 2015

Pierwszy raz płynęliśmy do Bieżan, ale kolejny jeśli znów to będzie Wkra to też tutaj. Kajaki świetne, rzeka śliczna, gospodarze pozytywnie zakręceni. Jednym słowem super, polecam każdemu.

>

 Imię *
 Email
 WWW
 Tekst *
* Obowiązkowy