Opinie gości

Dodaj swoj wpis do Ksiegi Gosci
(51)
1 2 3 4 5 6
(31) Sylwia
28 czerwiec 2013
url 

Bardzo polecamy.W czerwcu odbyliśmy jednodniowy spływ kajakami dla 40 osób.
Miejsce urokliwe, spływ Rzeką Wkrą to super pomysł na spędzenie wolnego czasu.
Organizacja imprezy grupowej świetna, kuchnia gospodyni przepyszna, a atmosfera fantastyczna.Duża wiedza i profesjonalne podejście jako organizatora.
Polecamy i na pewno powrócimy.


(30) Marta

Wspaniałe miejsce, warunki bardzo dobre: duże pole namiotowe, dwa miejsca na ognisko/grilla, łazienka z prysznicami, wc i ciepłą wodą, kuchenka gazowa, boisko do gry w siatkówkę. Jednak największym atutem tego miejsca są gospodarze - przesympatyczni, pomocni, na każdą prośbę reagujący uśmiechem i odpowiedzią, że oczywiście :)

(29) Netto Sp. z o.o.

Zorganizowana w tym Gospodarstwie impreza integracyjna na długo pozostanie we wspomnieniach naszych pracowników. Malownicza okolica, trasa spływu oraz życzliwość i otwartość gospodarzy to wszystko sprawiło że nie raz będziemy chcieli wrócić. :)

Jeszcze raz dziękujemy za gościnę NETTO Sp. z o.o.

(28) Darek

Miejsce wprost magiczne, przeurocze, dzien na wodzie z dala od siedzib ludzkich dobrze robi na psychike. Jutro jade ponownie popływać

(27) Marta
8 maj 2012

Miejsce położone malowniczo z widokiem na krętą Wkrę, bociany i wyjątkowe w Polsce mazowieckie łąki.
Państwo Gospodarze niezwykle życzliwi, organizacja spływu bardzo dobra. Biesiadowanie przy ognisku na wysokim brzegu Wkry z widokiem na rzekę-niezapomniane! Polecamy!


(26) Gliwicki Klub Filmowy WROTA
url 

Przyjechaliśmy do gospodarzy gdyż szukaliśmy spokojnego miejsca na bazę do wyjazdów w plenery. Realizowaliśmy film z osobami niepełnosprawnymi. 6 dni nocowaliśmy pod namiotami i w domku u gospodarzy. Doskonałe warunki na relaks bo jest cicho, piękne tereny dla oka i zapachy przyrody w tym warto pooglądać niebo nocą, takiej ilości gwiazd nie widziałem jeszcze nigdzie. Wyjeżdżaliśmy rano na plenery obok a także kręciliśmy na miejscu za dnia w nocy. CO wieczór mieliśmy ognisko i kiełbaski z grilla. Doskonałe miejsce na wyjazdy w ekipie i w samotności. Kupiliśmy miód od gospodarzy kilkanaście słoików, polecam. Warunki pod każdym względem nam odpowiadały, przestrzeń, drewniany wiaty, stoliki, grille, a nawet kociaki. Czy wrócimy tam, z pewnością tak. Sama rzeka to coś wspaniałego, czysta, twardy piasek, bardzo rozbudowana, liczne zakręty i też dłuższe, proste odcinki, widoki i ludzie. Gospodarze są bardzo serdeczni i uczynni. POLECAM POLECAM

(25) Jarek

Sobota 27 sierpnia, ponad 30 stopni w cieniu, kajaki, rześka (około 20 stopni), czysta, piaszczysta rzeka, odludzie.
Emocje związane z powyższym - proszę sobie dopisać.
Organizacja wzorowa.
Początkowe odcinki spływu najlepsze do wychodzenia z kajaków i kąpieli, także dla kobiet i dzieci (płytko i twardy piasek).


(24) anna

Byliśmy tu na 2-dniowym spływie w lipcu.Pięknie połozone miejsce i mimo złej pogody zauroczyło nas.Było nas 41 osób .Prawie wszyscy spaliśmy na polu namiotowym i tylko nieliczni u gospodarzy w agroturystyce.Przemili gospodarze ,bardzo serdeczni i uczynni.Doskonale poradzili sobie z tak dużą grupą.Nie było żadnych problemów z transportem nas i kajaków.Fajne,zadaszone wiaty na terenie ,gdzie można schować się przed deszczem a nawet potańczyć/jest nagośnienie/.Bardzo smaczne jedzenie.Miejsce godne polecenia.My napewno jeszcze tam wrócimy.

(23) Anna
25 lipiec 2011

Byliśmy na spływie 2-dniowym.Mimo ,że pogoda pierwszego dnia nam nie dopisała ,to spływ był udany.Rzeka bardzo ładna i dośc łatwa.Gospodarze bardzo mili i życzliwie nastawieni do ludzi.Świetnie sobie poradzili z tak ogromą grupą jaką byliśmy /41 osób/.Dobrze zorganizowani nie mieli najmniejszych problemów z przewiezieniem takiej iości kajaków i osób.Jedzenie przepyszne i w dużych ilościach.Słowem wszystko super.Jesteśmy pod bardzo dużym wrażeniem.

(22) Marcel
13 lipiec 2011

Bardzo polecam , było fajnie , super przygoda


 Imię *
 Email
 WWW
 Tekst *
* Obowiązkowy