Opinie gości

Dodaj swoj wpis do Ksiegi Gosci
(51)
1 2 3 4 5 6
(21) Jarek
13 lipiec 2011
url 

Polecam. W czerwcu miałem okazje płynąć kajakiem po Wkrze.Bardzo ciekawa forma spędzenia czasu. W ciagu dwóch dni przepłynąłem z synem ok. 30 km.
Organizacja pobytu bardzo dobra, gospodarze mili , pomocni i odpowiedzialni. Atmosfera doskonała , wszystko bardzo dobrze zorganizowane, pełna informacja dotyczaca trasy.
Wszystko osobiście sprawdziłem .

(20) piotr
26 czerwiec 2011

Bardzo udany spływ. Miejsce piękne, rzeka malownicza, łatwa do spływania. Kajaki i organizacja-bez zarzutu. Bardzo sympatyczny gospodarz.Wrócimy na pewno.

(19) Agnieszka
20 czerwiec 2011

Gorąco polecam, bardzo urocze miejsce. Idelane na spędzenie aktuwnego weekendu. Dodatkowo gospodarz jest wyjątkowo uprzejmy;)

(18) Tomek
13 czerwiec 2011

Świetne miejsce na wyprawę kajakową, my pojechaliśmy z dziećmi (6 kajaków - dorosły plus dziecko - dzieci w wieku 3-10lat); wyjazd z Warszawy o 9.30 i byliśmy na miejscu przed 11.00; urocze miejsce na wzgórku nad starorzeczem Wkry; gospodarstwo zadbane, przepiękne pomnikowe dęby, dostępna czysta łazienka, startowaliśmy ze starorzecza położonego obok gospodarstwa, kajaki czyste, nowe, wygodne siedzenia, każdy otrzymał kapok, dzieci małe dziecięce kapoki, wiosła do wyboru - plastikowe lub drewniane, płynęliśmy trasą 3 godzinną, trasa idealna z dziećmi, woda czysta, brzegi i krajobrazy zróżnicowane, w tym miejscu Wkra całkowicie spławna, pełno roślinności wodnej i sporo ryb, po zakończeniu spływu sprawne przetransportowanie do gospodarstwa i grill dla wszystkich, dzieci super się bawiły - oglądały krowy, kury; grały w piłkę, i rzutki, na miejscu duże miejsce do grillowania, gospodyni przygotowała dla nas posiłki i były super :) szczególnie ciasta, posiedzieliśmy tam do wieczora i wróciliśmy do domu dopiero o 19.00 a spływ zakończyliśmy już o 14.00; gospodarze przemili, polecam to miejsce :-)

(17) wojtek
13 czerwiec 2011

Bardzo udany spływ, Rzeczka łatwa i bezpieczna, a przy tym malownicza. Bardzo mili gospodarze spływu. Gorąco polecam

(16) Przemek i Martyna
9 czerwiec 2011

Świetne miejsce na aktywny wypoczynek, piękne widoki podczas spływu, nawet lekki dreszczyk emocji na odcinku rzeki koło UNIERZYŻA w okolicach starego młyna :-)
Właściciel bardzo sympatyczny i służy pomocą. Na pewno tu wrócimy w większym gronie. POLECAMY!!!

(15) Grzegorz
17 maj 2011

Bardzo udany spływ majowy. Rzeka nie sprawia kłopotów, organizacja doskonała. Polecam

(14) Ela
9 maj 2011

Witam !
Bez cienia wątpliwości polecam miejsce. Stan ducha mój i moich znajomych jest tego najlepszym dowodem. Rzeka idealnie szeroka, rewelacyjne widoki, cisza i pozytywnie ładująca aura.

Właściciel przemiły, bardzo punktualny i bezproblemowy.

Jestem przekonana, że na wrócimy do Strzegowa i na Wkrę - chociaż na 1 dzień.

(13) Łukasz
26 marzec 2011

Miło spędzony czas na kajakach ze znajomymi. Fajna przygoda. Przepiękne krajobrazy z kajaka. Pozdrawiam pana Krzysztofa oraz jego szwagra :)

(12) robert

cicho i uroczo .....gospodarze nadzwyczajni....powrót w to miejsce jest oczywisty.....


 Imię *
 Email
 WWW
 Tekst *
* Obowiązkowy