Dojazd

Należy dojechać do miejscowości Bieżany 9 gm. Radzanów powiat Mława
Współrzędne GPS 52.93287 20.172411
Zobacz na mapie trasę Warszawa-Bieżany
 
 


Wyświetl większą mapę

Znajdujemy się w odległości około 110km od Warszawy, 42km od Ciechanowa, 32 km od Mławy, 12km od Strzegowa, 7km od Radzanowa.
Szczegóły dojazdu:

 

Jadąc od Płońska (kierunek Gdańsk) w miejscowości Strzegowo skręcamy w lewo na Radzanów, po 10km w miejscowości Józefowo skręcamy w prawo na Bieżany, po 2km jesteśmy u celu.

 

Jadąc od strony Mławy (kierunek Warszawa) w Strzegowie skręcamy w prawo na Radzanów, po 10km w miejscowości Józefowo skręcamy w prawo na Bieżany, po 2km jesteśmy u celu.

 

Jadąc od strony Radzanowa kierujemy się na Strzegowo, po 4km w miejscowości Józefowo skręcamy w lewo na Bieżany, po 2km jesteśmy u celu.

 

Jadąc od strony Mławy (kierunek Szreńsk) w Liberadzu skręcamy w lewo na Radzanów, tam kierujemy się na Strzegowo, po 4km w miejscowości Józefowo skręcamy w lewo na Bieżany, po 2km jesteśmy u celu.

 

Jadąc od strony Ciechanowa przez Niedzbórz w Strzegowie przejeżdżamy prze trasę E7 i kierujemy się na Radzanów, po 10km w miejscowości Józefowo skręcamy w prawo na Bieżany, po 2km jesteśmy u celu.

 

Jadąc od strony Ciechanowa przez Glinojeck w Strzegowie skręcamy w lewo na Radzanów, po 10km w miejscowości Józefowo skręcamy w prawo na Bieżany, po 2km jesteśmy u celu.